pozadie

Ochrana hmotného a nehmotného majetku

Zabezpečenie ochrany majetku je kľúčovým aspektom pre bezpečnosť a pohodlie jednotlivcov a organizácií. Existuje mnoho spôsobov, ako ochraňovať svoj majetok, vrátane osobných vecí, nehnuteľností a finančných aktív.

Hmotný majetok zahŕňa fyzické objekty, ako sú budovy, vozidlá, zásoby a cennosti, zatiaľ čo nehmotný majetok zahŕňa práva a aktíva, ako sú duševné vlastníctva, dáta a obchodné tajomstvá.

Bezpečnostné systémy

kamerovy system

Postaráme sa o inštaláciu bezpečnostných zabezpečovacích systémov ako sú alarmy, kamery a pohybové senzory. K týmto systémom získate prístup, aby ste mohli vašu nehnuteľnosť kontrolovať a monitorovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek. V prípade potreby napojíme tieto systémy na pult centrálnej ochrany, kde sa o monitorovanie objektu bude starať vyškolený personál a v prípade narušenia vyšle do objektu zásahový tím.

Prevoz finančnej hotovosti

Prevoz finančnej hotovosti je činnosť, ktorá vyžaduje mimoriadnu pozornosť na bezpečnosť a zabezpečenie, pretože hotovosť môže byť cieľom pre lúpeže a iné kriminálne aktivity. Bezpečný prevoz finančnej hotovosti je vykonávaný profesionálmi, ktorí majú skúsenosti s touto činnosťou a majú špecializované vybavenie. Prevoz hotovosti vykonáva ozbrojený personál.

prevoz hotovosti

Zabezpečenie vozidiel

zabezpecenia vozidla

Ochrana pred krádežou zahŕňa pokročilé zabezpečovacie systémy a alarmy, ktoré chránia vaše vozidlo pred neoprávneným prístupom a krádežou. Systémy GPS zase umožňujú monitorovať polohu vášho vozidla v reálnom čase. To vám poskytuje kontrolu a možnosť rýchleho reagovania na rôzne situácie.

Dátová bezpečnosť

Ochrana vašich dát spočíva v zabezpečení dát a informácií prostredníctvom šifrovania, bezpečnostných záloh a prístupových obmedzení. Zabezpečenie informačných systémov pred kybernetickými útokmi a malware prostredníctvom firewallov, antivírusového softvéru a pravidelných bezpečnostných aktualizácií.

datova bezpecnost

Kontaktné údaje

Vojtecha Tvrdého 793/21,
010 01 Žilina

+421 918 515 765

info@vsguard.sklogo korso group


Firemné údaje

VS Guard, s.r.o.

IČO: 31580726

DIČ: 2020432480

IČ DPH: SK2020432480

🍪